4Hornet na osy i szerszenie 300ml

Indeks katalogowy: KAT00179

300 ml cypermetryna 0,5%, tetrametryna 0,2%
  • Dostępność: Brak
  • Dostawa: od 15,00 zł (Paczkomat® InPost 24/7)
21,50 zł brutto / szt. 17,48 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7962/20

4Hornet to preparat owadobójczy w postaci aerozolu przeznaczony do likwidacji gniazd os i szerszeni znajdujących się w pomieszczeniach zamkniętych oraz na zewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych.

Sposób użycia:

Wstrząsnąć przed użyciem. Likwidowane gniazda owadów obficie spryskać przez około 7 sekund, aby nasączyć je dobrze produktem. Główny strumień kierować w otwór gniazda. W przypadku likwidacji gniazda dużego, zaleca się zastosowanie wydłużonego czasu oprysku około 12 sekund. Preparat charakteryzuje się dużym (2-3 m) strumieniem, dlatego w czasie oprysku należy ustawić się plecami do wiatru. Do usuwania gniazda przystępować po upływie 24 godzin. Oprysk wykonywać późnym popołudniem lub wieczorem, z uwagi na mniejszą aktywność owadów. W przypadku likwidacji gniazda znajdującego się w zamkniętym pomieszczeniu , przed wykonaniem zabiegu usunąć ludzi i zwierzęta, zabezpieczyć przed skażeniem akwaria, produkty spożywcze, naczynia na żywność, inne przedmioty użytk owe. Po zabiegu wykonanym w pomieszczeniu przed usunięciem gniazda należy wywietrzyć pomieszczenie przez 1 godzinę. Produktu nie należy stosować bezpośrednio na pojedyncze owady. W czasie wykonywania zabiegu nie jeść, nie pić, nie palić. Zaleca się stosowanie środków ochrony osobistej: ubranie robocze, rękawice ochronne z materiałów odpornych na działanie rozpuszczalników, okulary ochronne, stosować wyłącznie w miejscach dobrze wentylowanych. Po wykonaniu zabiegu umyć twarz i ręce wodą z mydłem. Przechowywać z dala od środków spożywczych, naczyń na żywność i pasz.

Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania

Dane techniczne:

Producent: Private lab

Nr pozwolenia: 7962/20

Zawartość opakowania: 300 ml

Substancje czynne: cypermetryna 5g/ 1kg, tetrametryna 2g/ 1kg, geraniol 0,1g/ 1kg

Karton zbiorczny: 24 sztuki

Kod EAN: 590746569140

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Dostawa kurierem : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Paczkomat® InPost 24/7 : od 15,00 zł