Alfapest MasterFly 1L

alfacypermetryna 50g/l, geraniol 0,1g/l

Indeks katalogowy: KAT00708

  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,00 zł (Paczkomat® InPost 24/7)
  • Producent: NewPest
200,00 zł brutto / szt. 162,60 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 9182/23

Alfapest MasterFly 1L to produkt biobójczy, w formie ciekłego koncentratu do sporządzenia emulsji wodnej, przeznaczony do zwalczania insektów latających: much, komarów i meszek występujących wewnątrz budynków.

 

SPORZĄDZANIE CIECZY UŻYTKOWEJ:

Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. W celu sporządzenia cieczy roboczej należy zmieszać 100 ml preparatu z 10 litrami wody (1% roztwór cieczy roboczej). Odmierzoną ilość preparatu wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą, ciecz mechanicznie wymieszać do uzyskania jednorodnej mieszaniny, a następnie uzupełnić wodą do potrzebnej ilości. Po wlaniu preparatu do zbiornika opryskiwacza niewyposażonego w mieszadło hydrauliczne ciecz mechanicznie wymieszać do uzyskania jednorodnej mieszaniny. Ciecz roboczą najlepiej zużyć w ciągu kilku godzin od jej wytworzenia. Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową. Po pracy aparaturę wymyć.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed wykonaniem zabiegu należy wyprowadzić z pomieszczenia ludzi i zwierzęta oraz usunąć produkty spożywcze, naczynia kuchenne i stołowe itp.: zabezpieczyć przed skażeniem wodę pitną. Pozamykać drzwi i okna, wyłączyć wentylację i uszczelnić wszelkie szpary, którymi wytworzone pary mogłyby uchodzić z pomieszczenia. Opryskiwanie wykonywać w miejscach gromadzenia się much. Opryskiwanie rozpocząć od najdalszej części pomieszczenia cofając się w kierunku wyjścia. Nie opryskiwać przedmiotów i miejsc, z którymi mają kontakt dzieci. W przypadku stosowania produktu w pomieszczeniach inwentarskich, wyprowadzić zwierzęta na cały czas wykonania zabiegu, nie opryskiwać żłobów i poideł. Po zabiegu pozostawić pomieszczenia wolne przez ok. 4 godziny. Po tym czasie otworzyć drzwi oraz okna i wietrzyć pomieszczenie przez ok. 1 godzinę. Efekt biobójczy występuje po 24h od zastosowania produktu.

DANE TECHNICZNE:

Dystrybutor: NewPest Sp. z o.o

Nr pozwolenia: 9182/23

Substancja czynna: Alfa-cypermetryna 50 g/l, Geraniol 0,1 g/l

Zawartość opakowania: 1L

Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania.

 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Cechy

Cechy produktu
Producent: NewPest

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Dostawa kurierem : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Paczkomat® InPost 24/7 : od 15,00 zł