Karmnik KLIK tunelowy 34x10x9 cm

Indeks katalogowy: KAT00643

wymiary karmnika 34 x 10 x 9 cm
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,00 zł (Paczkomat® InPost 24/7)
16,00 zł brutto / szt. 13,01 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Stacje deratyzacyjne to specjalne urządzenia do bezpiecznego wykładania trutek. Karmnik zabezpiecza trutkę, aby ta nie uszkodziła się pod wpływem słońca i wilgoci oraz nie została przeniesiona przez gryzonie.

Karmnik jest wykonany z wysokiej jakości plastiku odpornego na uszkodzenia mechaniczne.

Instrukcja użytkowania po umieszczeniu trutki w karmniku:

W przypadku użytkowników profesjonalnych należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (na początku okresu zwalczania myszy przynajmniej co 2-3 dni, szczurów przynajmniej co 5-7 dni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz usunięcia padłych gryzoní. Przynętę należy uzupełniać, gdy zostanie zjedzona przez gryzonie.

Należy postępować zgodnie z zasadami opisanymi w wytycznych dotyczących zintegrowanych metod ochrony przez szkodnikami (IPM). Stosując przynętę wokół budynków stacje deratyzacyjne powinny zabezpieczać przynętę przed działaniem warunków atmosferycznych (deszczu, śniegu, itp.) oraz należy rozmieszczać je w miejscach zabezpieczonych przed zalaniem. Wymienić kazdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną.

Dane techniczne:

Przeznaczenie: zwalczanie szczurów i myszy

Kolor karmnika: czarny

Ilość karmników: 3 sztuki

Karton zbiorczy: 25 szt.

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Dostawa kurierem : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Paczkomat® InPost 24/7 : od 15,00 zł