Mastercid Micro 1L NewPest

Indeks katalogowy: KAT00514

  • Dostępność: Średnio
  • Dostawa: od 15,00 zł (Paczkomat® InPost 24/7)
  • Producent: NewPest
190,00 zł brutto / szt. 154,47 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 8224/20

MASTERCID MICRO to płyn przeznaczony do zwalczania owadów latających (muchy, komary, w tym komary tygrysie, mole spożywcze, trojszyk), biegających (karaluchy, mrówki) oraz kleszczy i roztoczy (takich jak ptaszyniec kurzy), wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Produkt przeznaczony do stosowania na powierzchniach gładkich i nienasiąkliwych.

Preparat ma zdolność eliminowania insektów obecnych w chwili stosowania produktu i zapobiegania kolejnym infestacjom przez co najmniej 2-3 tygodnie.

Zakres zastosowania:

MASTERCID MICRO jest zalecany do zwalczania szerokiej gamy owadów:

Owady latające, takie jak komary, komary tygrysie, muchy itd.

Owady pełzające, takie jak karaluchy, mrówki, trojszyk itd.

Ponadto działa bójczo na kleszcze i ptaszyńce kurze (Dermanyssus Gallinae itp.).

Skuteczność utrzymuje się przez okres 2-3 tygodni od momentu zastosownia.

MASTERCID MICRO można z powodzeniem stosować do dezynsekcji budynków użyteczności publicznej, budynków przemysłowych, hodowlanych, domów, szkół i przedszkoli, koszar, sal gimnastycznych, teatrów, kin, poczekalni dla stacji i lotnisk, , kempingów (na twardych i nienasiąkliwych powierzchniach), stołówek, restauracji, hoteli, szpitali, domów opieki, domów starości, pustych magazynów i pustych składów artykułów spożywczych, stajni, ferm zwierząt, schronisk dla zwierząt, pustych magazynów i pustych pomieszczeń do produkcji i przechowywania papierosów i tytoniu, środków transportu. 

Produkt wykazuje skuteczność na poziomie 100% (w zależności od rodzaju tetowanego organizmu czas uzyskania 100% skuteczności jest różny).

  • karaluchy po upływie 30 minut od zastosowania (również w przypadku produktu sezonowanego 2 i 3 tygodnie)
  • komary po upływie 6 minut od zastosowania - muchy po upływie 20-25 minut od zastosowania
  • mrówki po upływie 60 minut od zastosowania - Plodia interpunctella (Omacnica spichrzanka) po upływie 10 minut od zastosowania
  • Tribouum confusum (Trojszyk ulec) po upływie 15 minut od zastosowania
  • Rhipicephalus sangueineus(Kleszcz psi) po upływie 15 minut od zastosowania
  • Dermanyssus gallinae (Ptaszyniec kurzy) po upływie 10 minut od aplikacji.

Sposób użycia:

MASTERCID MICRO można rozprowadzać przy użyciu pomp ciśnieniowych, ręcznych lub elektrycznych, rozpylaczy, nebulizatorów itd. w stosunku 1 litr mieszaniny na 10-15 m2 powierzchni.

Pomieszczenia zamknięte: rozpylić szczególnie na obszarach biegnących po obwodzie pomieszczeń, cokoły, kąty i szczeliny, tył mebli, kuchnie, piekarniki, lodówki, miejsca gromadzenia odpadów, w toaletach i tam wszędzie, gdzie zazwyczaj występują insekty. Zwalczając owady latające, produkt należy rozpylać na powierzchnie, na których owady te zazwyczaj przebywają. W hodowlach należy uprzednio wyprowadzać zwierzęta, a następnie wywietrzyć lokale przed ich ponownym wprowadzeniem. Aplikować poza zasięgiem zwierząt.

Na zewnątrz: nanieść na ściany, okna, parapety, gzymsy, Aby zapobiec reinfestacji zamkniętych pomieszczeń, zalecamy zraszanie produktem całego obwodu zewnętrznego, aż na odległość 1 m, a ściany na wysokość około 1 m.

Dawkowanie:

Owady latające: rozcieńczyć 5-10 ml w litrze wody (0,5-1%) w zależności od stopnia występowania insektów. Większa dawka jest zalecana do zwalczania much.

Owady pełzające i roztocza: rozcieńczyć w proporcjach 0,5-1% (50-100 ml w 10 litrach wody), w zależności od stopnia występowania insektów i ich rodzaju.

Większa dawka jest zalecana do tępienia karaluchów. Nie przekraczać zalecanych dawek.

MASTERCID MICRO można także mieszać w proporcjach 3-5% z rozpuszczalnikami na bazie glikolu (300-500 ml w 10 litrach rozpuszczalnika), do stosowania w nebulizatorach (zimne mgły) lub w termonebulizatorach (ciepłe mgły), w stosunku 0,5-1 litra rozpuszczalnika na hektar powierzchni lub 0,5-2 na 1000 m3 pomieszczenia. Stosowanie MASTERCID MICRO ze specjalnym sprzętem (np. generatory mgły) jest dozwolone tylko dla profesjonalnych użytkowników. Przechowywać tylko w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu

Dane techniczne:

Nr pozwolenia: 8224/20

Substancja czynna: cypermetryna 8%, tetrametryna 2%, PBO 6%

Zawartość opakowania: 1l

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Cechy

Cechy produktu
Producent: NewPest

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Dostawa kurierem : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Paczkomat® InPost 24/7 : od 15,00 zł