Adiuwant AdEfekt 100ml NewPest

Indeks katalogowy: KAT00589

  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,00 zł (Paczkomat® InPost 24/7)
  • Producent: NewPest
12,99 zł brutto / szt. 10,56 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

AdEfekt 100ml

to wielofunkcyjny adiuwant w formie płynu, kompatybilny z roztworami roboczymi produktów biobójczych w formie koncentratu, m.in. tych, które posiadają w składzie substancje aktywne z grupy pyretroidów.

Produkt obniża napięcie powierzchniowe stosowanych cieczy roboczych, dzięki czemu zwiększa przyczepność i dokładność pokrycia opryskiwanej powierzchni, jak również zapobiega zmywaniu cieczy przez deszcz, znoszenie przez wiatr i ograniczenie strat podczas niekorzystnych warunków pogodowych w przypadku stosowania na zewnątrz.

Preparat posiada również właściwości antytranspiracyjne – ogranicza parowanie cieczy z opryskanych powierzchni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki temu przedłuża i wzmacnia skuteczność działania danego środka biobójczego.

Zaleca się użycie AdEfekt z preparatami biobójczymi stosowanymi jako insektycydy, repelenty, środki grzybobójcze do konserwacji konstrukcji murowanych, dezynfektanty (stosowane wyłącznie do dezynfekcji powierzchni). Starannie dobrany skład, zapewnia wysoką jakość i skuteczność działania. AdEfekt polecany jest również jako preparat wspomagający proces zamgławiania na zimno – znacznie poprawia skuteczność zabiegu.

Zalecana dawka: Oprysk: 50 ml preparatu / 10 l cieczy użytkowej. Zamgławianie na zimno: 100 ml preparatu / 10 l cieczy.

Przed użyciem wstrząsnąć zawartością opakowania. Odmierzoną ilość AdEfekt wlać do zbiornika opryskiwacza z wcześniej sporządzoną cieczą użytkową danego preparatu i następnie wymieszać. Ciecz użytkową danego preparatu przygotować zgodnie z obowiązującą instrukcją stosowania tego preparatu biobójczego, zachowując jednocześnie wszelkie środki ostrożności zawarte w jego etykiecie. Sporządzoną mieszaninę należy zużyć w ciągu 24 godz. Opróżnione opakowanie przepłukać wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową danego preparatu. Po pracy aparaturę dokładnie wymyć.

Skład: mieszanina anionowych i niejonowych środków powierzchniowo-czynnych.

Cechy

Cechy produktu
Producent: NewPest

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Dostawa kurierem : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Paczkomat® InPost 24/7 : od 15,00 zł