NewPest BANG! na szkodniki roślin

atomizer 750 ml

Indeks katalogowy: KAT00706

na ćmy bukszpanowe, mszyce, pluskwiaki, przędziorki, ćmy oraz mączniak, szara pleśń, plamistość itd.
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,00 zł (Paczkomat® InPost 24/7)
  • Producent: NewPest
17,50 zł brutto / szt. 14,23 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

BANG! na szkodniki roślin - atomizer 750 ml

Preparat zabezpiecza uprawy przed szkodnikami takimi jak ćmy bukszpanowemszycepluskwiakiprzędziorkićmy itp.

oraz przed chorobami grzybowymi: mączniakszara pleśńplamistość itd.

Wyjątkowa formuła produktu skomponowana ze specjalnie wyselekcjonowanych, naturalnych składników sprawia, że środek jest łatwy i natychmiastowy w użyciu.

Charakterystyka produktu:

naturalny minerał, który przy zastosowaniu tworzy film ochronny przed najczęstszymi chorobami grzybowymi, a także pomaga stworzyć silną ochronę przeciwko chorobotwórczym owadom.

Jego szczególny krystaliczny / sześcienny kształt sprawi, że powierzchnie są bardzo szorstkie (wiele ostrych krawędzi), tworząc prawdziwą barierę ochronną przed szkodnikami i atakami grzybów.

Stosowany jako środek nalistny, który tworzy warstwę ochronną wchłaniając wodę, co przeciwdziała rozwojowi grzybów i żerowaniu szkodników. Nie ma okresu karencji i nie powoduje problemów fitoksyczności.

Zwiększa aktywność i skuteczność pozostałych produktów stosowanych w ochronie roślin (koroboranty, insektycydy itp.), zmniejszając ilość potrzebną do zabiegu, co skutkuje większą wydajnością.

Można je stosować w każdym stadium wegetatywnym rośliny.

Dawkowanie i sposób użycia:

Przed użyciem mocno wstrząśnij. Obficie i równomiernie spryskaj roślinę. Produkt można stosować w całym okresie wegetacyjnym roślin. Produkt ten jest surowcem naturalnym. Wszystkie powyższe dane sąwartościami orientacyjnymi i nie stanowią gwarancji umownej.

Zalety stosowania:

skład mineralogiczny i obróbka pozwalają na wytworzenie na tkankach rośliny bariery ochronnej, która wysoką retencją wody, powoduje zmniejszenie proliferacji chorób grzybowych - dzięki typowej dla tego minerału chropowatej morfologii stwarza niekorzystne warunki dla larw oraz osobników dorosłych fitofagów.

Produkt i wszystkie jego składniki mogą być stosowane w rolnictwie ekologicznym, zgodnie z Rozporządzeniami WE 834/2007 i 889/2008.

Produkt o działaniu fizyczno-mechanicznym, Zgodnie z Rozporządzeniem WE 1107/2009 produkt nie jest klasyfikowany jako środek ochrony roślin.

Dane techniczne:

Zawartość opakowania: 750 ml

Cechy

Cechy produktu
Producent: NewPest

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Dostawa kurierem : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Paczkomat® InPost 24/7 : od 15,00 zł