NewPest Patenrat Granulat - bromadiolon 50 ppm 1 kg

Indeks katalogowy: KAT00745

  • Dostępność: Brak
  • Dostawa: od 15,00 zł (Paczkomat® InPost 24/7)
  • Producent: NewPest
22,00 zł brutto / szt. 17,89 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: PL/2015/0182/MR

PATENRAT PELLET

jest gotową do użycia przynętą gryzoniobójczą, przeznaczoną do zwalczania myszy (Mus musculus) i szczurów (Rattus norvegicus, Rattus rattus), wewnątrz i wokół budynków przemysłowych (magazynów, ładowni statków), gospodarczych, użyteczności publicznej, mieszkalnych, piwnic, garaży, spiżarni, ogrodów i w przypadku profesjonalnych użytkowników przeszkolonych na terenach przyległych. Ze względu na mechanizm działania substancji bromadiolon należącej do grupy antykoagulantów, skutki zastosowania produktu można zaobserwować po upływie 4-10dni po spożyciu przynęty.

PATENRAT PELLET zawiera czynnik zniechęcający do przypadkowego spożycia o gorzkim smaku, który zapobiega przypadkowemu połknięciu produktu przez dzieci oraz barwnik.

Granulat tworzony w nowej technologii prasowania na zimno, dzięki której parafina jest równo rozmieszczona na całej powierzchni granulki.

Granulat zabezpieczony parafiną mniej pleśnieje. Zawiera ziarna zbóż, które świetnie wabią gryzonie, preparat mumifikuje.

INSTRUKCJA UŻYCIA:

Do stosowania wyłącznie w odpornych na manipulację stacjach deratyzacyjnych przez użytkownika profesjonalnego

Przed rozpoczęciem zabiegu deratyzacyjnego należy usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla gryzoni (np. rozsypane ziarno lub pozostałości żywności). Przed zastosowaniem produktu nie należy ingerować w środowisko bytowania gryzoni, gdyż może mieć to wpływ na zachowanie zwierząt i spożycie przynęty.

Stacje deratyzacyjne z przynętą powinny być umieszczane w bezpośrednim sąsiedztwie obszarów, w których zaobserwowano aktywność gryzoni (np. ścieżki, miejsca gniazdowania, miejsca karmienia zwierząt hodowlanych, otwory, nory itp). Tam gdzie to możliwe, stacje deratyzacyjne należy przytwierdzić do podłoża lub innych struktur. Należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (przynajmniej co 5-7 dni na początku okresu zwalczania gryzoni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu: określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz usunięcia padłych gryzoni. Należy uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie.

DAWKOWANIE:

Użytkownik profesjonalny:

zwalczanie myszy 50 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m.

zwalczanie szczurów 60-100 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m

Użytkownik przeszkolony profesjonalny

Niska infestacja (mała liczebność organizmów szkodliwych): 40-60 g przynęty na stację deratyzacyjną/w punkcie wykładania przynęty.

Wysoka infestacja (duża liczebność organizmów szkodliwych): 60-100 g przynęty na stację deratyzacyjną/w punkcie wykładania przynęty.

Dotyczy przypadku stosowania produktu w zabiegach z przynętą wykładaną w sposób ciągły (wyłącznie przeszkolony użytkownik profesjonalny): 60-100 g przynęty na stację deratyzacyjną/ w punkcie wykładania przynęty.

DANE TECHNICZNE:

Dystrybutor: NEWPEST Sp. z o.o.

Substancje czynne: Bromadiolon 0,005 g /100 g, Benzoesan Denatonium 0,001 g / 100 g.

Ilość produktu w opakowaniu: 1 kg

NR POZWOLENIA NA OBRÓT PRODUKTEM BIOBÓJCZYM: PL/2015/0182/MR

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Cechy

Cechy produktu
Producent: NewPest

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Dostawa kurierem : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Paczkomat® InPost 24/7 : od 15,00 zł