Świeca Actellic 20 FU 90g

pirymifos metylowy 22,5%

Indeks katalogowy: KAT00157

  • Dostępność: Średnio
  • Dostawa: od 15,00 zł (Paczkomat® InPost 24/7)
90,00 zł brutto / szt. 83,33 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

Świeca Actellic 20 FU jest środkiem owadobójczym o działaniu kontaktowym, żołądkowym i gazowym w formie generatora dymu, przeznaczonym do dezynsekcji pustych pomieszczeń magazynowych, silosów zbożowych i paszowych, w których występują szkodniki ziarna, nasion i ich przetworów: wołek zbożowy, trojszyk ulec, mklik mączny, kapturnik zbożowiec, pleśniakowiec lśniący, rozkruszki.

Zalecana dawka:

1 szt. Actellic 20 FU  - 400-500 m3

Sposób Stosowania:

Obiekt przeznaczony do dezynsekcji dokładnie oczyścić i uszczelnić, zamknąć wszystkie wywietrzniki oraz okna. Świece rozmieścić równomiernie w pomieszczeniu tak aby dym rozchodził się po całym obiekcie.  Jeżeli podłoga jest drewniana – świece ustawić na zabezpieczającym podkładzie (np. cegła, dachówka ). Stosując większą ilość świec w obiekcie zapewnić możliwość szybkiego ich zapalenia. Zapalenie rozpocząć od najdalszego końca obiektu, zbliżając się do wyjścia. Świecą wstrząsnąć w celu rozluźnienia zawartości, odsłonić zapalnik i zapalić wystający zapalnik zapałką lub zapalniczką ( nie wyjmować zapalnika ). W razie przypadkowego zapalenia się – płomień zdmuchnąć.
Zapalnik tli się około 10 sekund zanim nastąpi wydzielenie się środka. Szybko opuścić odymiany obiekt i zamknąć na 24 godziny, umieszczając informacje o wykonywanym zabiegu.Przed ponownym przystąpieniem do pracy wietrzyć obiekt co najmniej 3 godziny. W razie konieczności wcześniejszego wyjścia, nałożyć maskę przeciwgazową.

Dane techniczne:

Numer pozwolenia: MRiR-43/2005

Substancja czynna: pirymifos metylowy 22,5%

Zawartość opakowania: 90 g

Środka ochrony roślin należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę.
Środki ochrony roślin mogą nabywać osoby pełnoletnie i posiadające aktualne kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. ustawy o środkach ochrony roślin z 08 marca 2013 r. dz. u. z 2015 r. poz 547.

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Dostawa kurierem : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Paczkomat® InPost 24/7 : od 15,00 zł