Protect Sensation 2 w 1 pasta w kostce 25g op. 8 kg

Indeks katalogowy: KAT00815

  • Dostępność: Końcówka asortymentu
  • Dostawa: od 15,00 zł (Paczkomat® InPost 24/7)
379,00 zł brutto / szt. 308,13 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Protect Sensation

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: PL/2018/0278/MR

Gotowa przynęta do użycia na gryzonie, produkowaną na bazie substancji czynnej bromadiolon, w formie kostki przeznaczonej do zwalczania myszy i szczurów wewnątrz i w sąsiedztwie budynków. Trutka zabija szczury i myszy po jednorazowym pobraniu. Gryzonie giną po kilku dniach po spożyciu trutki, aby nie budzić niepokoju wśród stada.

 

Dawkowanie:

zwalczanie szczurów :

  • wykładać 200 g przynęty co 7 m w przypadku wysokiej infestacji 
  • wykładać 200 g przynęty co 10 m w przypadku niskiej infestacji

zwalczanie myszy:

  • wykładać 50 g przynęty co 5 m

 

Sposób stosowania:

Stosować w odpornych na manipulację stacjach deratyzacyjnych; dla użytkowników profesjonalnych przeszkolonych także do stosowania w punktach wykładania przynęty (w przypadku gdy stacja deratyzacyjna nie może być zastosowana, przynętę należy umieścić tak, aby organizmy niebędące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć).

 

Instrukcja użytkowania:

W przypadku użytkowników profesjonalnych należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (na początku okresu zwalczania myszy przynajmniej co 2-3 dni, szczurów przynajmniej co 5-7 dni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz usunięcia padłych gryzoní. Przynętę należy uzupełniać, gdy zostanie zjedzona przez gryzonie.

Należy postępować zgodnie z zasadami opisanymi w wytycznych dotyczących zintegrowanych metod ochrony przez szkodnikami (IPM). Stosując przynętę wokół budynków stacje deratyzacyjne powinny zabezpieczać przynętę przed działaniem warunków atmosferycznych (deszczu, śniegu, itp.) oraz należy rozmieszczać je w miejscach zabezpieczonych przed zalaniem. Wymienić kazdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną.

 

Preparat przeznaczony do użytku profesjonalnego.

 

Dane techniczne:

Producent: Babolna Bio Zrt.

Forma: kostka (25g)

Nr pozwolenia: PL/2018/0278/MR

Substancja czynna: bromadiolon 0,05 g/1 kg (0,005%)

Zawartość opakowania: 8 kg

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Dostawa kurierem : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Paczkomat® InPost 24/7 : od 15,00 zł