Racumin Foam 500 ml

kumatetralyl 0,4%

Indeks katalogowy: KAT00153

  • Dostępność: Mało
  • Dostawa: od 15,00 zł (Paczkomat® InPost 24/7)
169,00 zł brutto / szt. 137,40 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Racumin FOAM 500ml

to przynęta (trutka) na myszy i szczury gotowa do użycia o działaniu kontaktowym w formie piany.

Zastosowanie:

Racumin Foam jest doskonałym środkiem wspomagającym proces deratyzacji. Produkt należy umieszczać w miejscach niedostępnych dla dzieci, ptaków, zwierząt domowych, zwierząt hodowlanych i zwierząt innych niż docelowe (wewnątrz pomieszczeń, w miejscach typu: zamknięte linie kablowe lub rurociągi, zabudowy np. wokół skrzynek elektrycznych lub skrzynek wysokiego napięcia, wnęki w ścianach i okładzinach ściennych, wejścia do szczurzych/mysich nor, otwory ścienne, wąskie przejścia, podwieszane sufity, ściany izolacyjne, przewody serwisowe, szyby montażowe, belki poprzeczne konstrukcji). Piana nie pleśnieje i dodatkowo może działać na gryzonie nie akceptujące produktów standardowych, takich jak granulaty, ziarno, pasty i bloczki woskowe. Piana przykleja się do sierści gryzonia podczas przechodzenia przez otwory i szczeliny. Gryzoń intensywnie się myje, a substancja czynna jest w ten sposób spożywana.

Sposób stosowania:

Produkt należy aplikować przy pomocy dyszy bezpośrednio do otworów i w szczeliny, znajdujące się wewnątrz pomieszczeń. Otwory i szczeliny nie mogą być całkowicie zakryte przez pianę. Ze względu na mechanizm działania substancji należących do grupy antykoagulantów skutki zastosowania produktów gryzoniobójczych je zawierających można zaobserwować po upływie 4-10 dni po spożyciu przynęty.

Produkt jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych.

Dawkowanie:

  • Zwalczanie szczurów: 20-30 g produktu na otwór, szczelinę lub przejście
  • Zwalczanie myszy: 4-30 g produktu na otwór, szczelinę lub przejście

Dane techniczne:

Nr pozwolenia: PL/2014/0139/MR

Substancja czynna: Kumatetralyl 0,4% (0,4062 g/100 g)

Zawartość opakowania: 500 ml

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Dostawa kurierem : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Paczkomat® InPost 24/7 : od 15,00 zł