Rat Killer Perfekt 25 Pasta 150 g

Indeks katalogowy: KAT00542

Substancja czynna: Brodifakum 0,0025 g/100 g
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,00 zł (Paczkomat® InPost 24/7)
  • Producent: NewPest
11,99 zł brutto / szt. 9,75 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: PL/2018/0344/MR/SBP/SBP

Rat Killer Perfekt 25 Pasta jest gotową przynętą do użycia na gryzonie, produkowaną na bazie brodifakum, w formie pasty przeznaczonej do zwalczania myszy i szczurów wewnątrz i wokół budynków. Trutka zabija szczury i myszy po jednorazowym pobraniu. Gryzonie giną po kilku dniach po spożyciu trutki, aby nie budzić niepokoju wśród stada.

 

Sposób stosowania:

Stosować w odpornych na manipulację stacjach deratyzacyjnych; dla użytkowników profesjonalnych przeszkolonych także do stosowania w punktach wykładania przynęty (w przypadku gdy stacja deratyzacyjna nie może być zastosowana, przynętę należy umieścić tak, aby organizmy niebędące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć).

 

Instrukcja użytkowania:

W przypadku użytkowników profesjonalnych należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (na początku okresu zwalczania myszy przynajmniej co 2-3 dni, szczurów przynajmniej co 5-7 dni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz usunięcia padłych gryzoní. Przynętę należy uzupełniać, gdy zostanie zjedzona przez gryzonie.

Należy postępować zgodnie z zasadami opisanymi w wytycznych dotyczących zintegrowanych metod ochrony przez szkodnikami (IPM). Stosując przynętę wokół budynków stacje deratyzacyjne powinny zabezpieczać przynętę przed działaniem warunków atmosferycznych (deszczu, śniegu, itp.) oraz należy rozmieszczać je w miejscach zabezpieczonych przed zalaniem. Wymienić kazdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną.

 

Preparat przeznaczony do użytku powszechnego.

 

Dane techniczne:

Producent: Vebi Istituto Biochimico S.r.l.

Forma: pasta

Nr pozwolenia: PL/2018/0344/MR/SBP/SBP

Substancja czynna: Brodifakum 0,0025 g/100 g

Zawartość opakowania: 150 g

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Cechy

Cechy produktu
Producent: NewPest

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Dostawa kurierem : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Paczkomat® InPost 24/7 : od 15,00 zł