Świeca dymna Cyperfum 20g

Indeks katalogowy: KAT00692

cypermetryna 8g/100g
 • Dostępność: Dostępne
 • Dostawa: od 15,00 zł (Paczkomat® InPost 24/7)
68,00 zł brutto / szt. 55,28 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 9136/23

Cyperfum 20g jest insektycydem w formie generatora pary wodnej (tuba zawierająca warstwę biobójczego granulatu umieszczoną nad warstwą aktywatora), który poprzez reakcję z wodą wytwarza mikrocząsteczki, które wnikają we wszystkie pęknięcia i szczeliny. Produkt do stosowania wewnątrz całkowicie opróżnionych pomieszczeń, posiada właściwości bójcze wobec owadów biegających (m.in. karaluchy Blattella germanica), jak i wobec moli spożywczych (Plodia interpunctella).

Całkowite opróżnianie pomieszczeń: Przed użyciem należy opróżnić magazyny, składy, wagony, środki transportu etc. jeżeli zawierają jakiekolwiek materiały spożywcze, przedmioty mogące wejść w kontakt z żywnością (naczynia), zwierzęta lub rośliny.

Instrukcja użycia

 1. Zamknąć okna oraz drzwi. Używać produktu wyłącznie w pomieszczeniu zamkniętym i zainfestowanym przez owady. Usunąć wszystkie osoby oraz zwierzęta z pomieszczenia (również ryby, gady i płazy), wynieść rośliny zielone.
 2. Rozerwać aluminiową torebkę znajdującą się wewnątrz.
 3. Z torebki wyciągnąć tubę zawierającą środek owadobójczy.
 4. Do pojemnika wlać wodę do poziomu oznaczonego przerywaną kreską. Pojemnik z wodą ustawić na środku pomieszczenia, w którym będzie odbywał się zabieg.
 5. Puszkę zawierającą środek owadóbójczy należy wstawić do pojemnika z wodą tak, aby granulat miał kontakt z wodą, czyli kolorową stroną do góry. Po kilku minutach zacznie wydzielac się dym.
 6. Wyjdź z pokoju zamykając drzwi.
 7. Pomieszczenie pozostawić zamknięte, na co najmniej 2 godziny. Po zakończeniu zabiegu, wietrzyć pomieszczenie przez co najmniej 15 minut przed ponownym użytkowaniem.

Dawkowanie

Dawki dobiera się w zależności od owadów, które chcemy usunąć z obszaru poddanego dezynsekcji.

 • Mole spożywcze (Plodia interpunctella): 1 g aktywnego granulatu na każde 17m3 objętości pomieszczenia. Opakowanie 20 g dla objętości 250–340 m3.
 • Owady biegające (karaluchy): 1 g aktywnego granulatu na 6 m3 objętości przeznaczonej do zabiegu. Opakowanie 20 g dla objętości 100-120 m3.

Dane techniczne:

Nr pozwolenia 9136/23

Substancja czynna: cypermetryna 8%

Zawartość opakowania: 20 g

Karton zbiorczy: 12 szt.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Dostawa kurierem : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Paczkomat® InPost 24/7 : od 15,00 zł