Świeca dymna Dobol 20 g cyfenotryna 7,2%

Indeks katalogowy: KAT00258

  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,00 zł (Paczkomat® InPost 24/7)
69,00 zł brutto / szt. 56,10 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 4451/11

Dobol 20g

to preparat biobójczy w postaci świecy dymnej do zwalczania owadów przeznaczony do stosowania powszechnego i profesjonalnego.

Umożliwia całkowitą dezynsekcję pomieszczeń dzięki rozpyleniu szybko rozprzestrzeniającej się nawet w pomieszczeniach, gdzie utrudniony jest oprysk "mgły" owadobójczej, Świeca nie zawiera przy tym sprężonego gazu, działa bez efektu spalania, posiada szeroki zakres stosowania oraz łatwy i bezpieczny sposób użycia.

Do działania wymaga wyłącznie wody, w reakcji z którą po kilku minutach tworzy gęstą, owadobójczą mgłę. Zawarte w bombie składniki dobrze wnikają we wszystkie szczeliny i szpary, docierając do miejsc ukrycia insektów. Środek nie pozostawia po sobie sadzy ani pyłu i odznacza się dużym bezpieczeństwem użycia. Nie ma ryzyka samozapłonu lub wybuchu.

DOBOL jest skuteczny w zwalczaniu owadów: muchy, komary, pchły, karaczany (karaluchy i prusaki), roztocza, trojszyk ulec, skórnik kolczatek, omacnica spichrzanka (mól spożywczy), spuszczel, termity. 

Produkt może być używany do dezynsekcji pomieszczeń składowania materiałów łatwo niszczejących (książki, tkaniny, wyposażenie informatyczne, itp.). Nie brudzi ścian, tapicerki, ubrań itp.

Dawkowanie:

  • owady latające - jedna puszka 20g wystarcza na 250 m³ (ok. 100 m²)
  • owadów biegające - jedna puszka 20g wystarcza na 110 m³ (ok. 45 m²).

Sposób użycia:

  1. Zamknąć okna oraz drzwi. Używać produktu wyłącznie w pomieszczeniu zamkniętym i zainfestowanym przez owady. Usunąć wszystkie osoby oraz zwierzęta z pomieszczenia (również ryby, gady i płazy), wynieść rośliny zielone.
  2. Rozerwać aluminiową torebkę znajdującą się wewnątrz.
  3. Z torebki wyciągnąć puszkę zawierającą środek owadóbójczy.
  4. Do pojemnika wlać wodę do poziomu oznaczonego przerywaną kreską. Pojemnik z wodą ustawić na środku pomieszczenia, w którym będzie odbywał się zabieg.
  5. Puszkę zawierającą środek owadóbójczy należy wstawić do pojemnika z wodą tak, aby granulat miał kontakt z wodą, czyli stroną czerwoną skierowaną ku górze. Po kilku minutach zacznie wydzielac się dym.
  6. Pomieszczenie pozostawić zamknięte, na co najmniej 2 godziny. Po zakończeniu zabiegu, wietrzyć pomieszczenie przez co najmniej 15 minut przed ponownym użytkowaniem.

Dane techniczne:

Producent: Kwizda

Forma: Fumigator

Nr pozwolenia: 4451/11

Substancja czynna: cyfenotryna 7,2% (72 g/kg)

Zawartość opakowania: 20g

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Dostawa kurierem : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Paczkomat® InPost 24/7 : od 15,00 zł