Tathrin EC 1l cyperm. 5%, imid. 2%

Indeks katalogowy: KAT00330

Substancja czynna: cypermetryna 5 g/100g (5%), imidachlopryd 2 g/100g (2%)
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,00 zł (Paczkomat® InPost 24/7)
  • Producent: NewPest
239,90 zł brutto / szt. 195,04 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: PL/2023/0620/MR

TATHRIN EC to ciekły koncentrat, dwuskładnikowy produkt owadobójczy; zawiera cypermetrynę i imidaklopryd – dwie substancje czynne o odmiennym mechanizmie działania na układ nerwowy owadów. To połączenie w preparacie, w którym wykorzystano koformulanty najnowszej generacji, zapewnia szybkie działanie knock-down i skuteczność resztkową.

TATHRIN EC może być używany w pomieszczeniach i ma następujące zalety:

  • Szybkie i skuteczne działanie owadobójcze;
  • Działanie kontaktowe i ogólnoustrojowe na owady docelowe;
  • Długotrwała ochrona przed ponowną inwazją owadów.

INSTRUKCJE UŻYTKOWANIA:

Kategoria użytkowników: profesjonalny.

Zwalczane organizmy szkodliwe:

Owady biegające w tym: karaczan prusak (Blattella germanica), karaczan wschodni (Blatta orientalis), rybik cukrowy (Lepisma saccharina), dorosłe osobniki i nimfy, i hurtnica zwyczajna (Lasius niger) - dorosłe osobniki.

Obszar zastosowania:

Produkt do zwalczania owadów biegających w tym karaczanów, mrówek oraz rybików cukrowych wewnątrz pomieszczeń, w miejscach trudnodostępnych i niepoddawanych czyszczeniu na mokro (tj. piwnice, wyloty wentylacji lub kanały wentylacyjne, ścienne skrzynki instalacji elektrycznych, wąskie szczeliny i pęknięcia między meblami lub miejsca, w których owady mogą się chronić).

Metoda aplikacji: Stosować produkt w postaci roztworu poprzez niskociśnieniowy oprysk powierzchni trudnodostępnych i niepoddawanych czyszczeniu na mokro.

Produkt wykazuje skuteczność do 4 tygodni od zastosowania.

Dawka i częstotliwość stosowania: używać po rozcieńczeniu w wodzie zgodnie z dawkowaniem określonym poniżej.

KONCENTRAT EMULGUJĄCY

  • Stosowanie w postaci roztworu na powierzchniach nieporowatych: 50 ml roztworu o stężeniu 1% v/v (10 ml produktu rozpuszczonego w 990 ml wody) naniesione przez oprysk na powierzchni 1 m2 .
  • Stosowanie w postaci roztworu na powierzchniach porowatych: 50 ml roztworu o stężeniu 2% v/v (20 ml produktu rozpuszczonego w 980 ml wody) naniesione przez oprysk na powierzchni 1 m2 . Przed użyciem wstrząsnąć mieszaninę, aby uzyskać stabilną, jednorodną emulsję. Zaleca się zużycie mieszaniny w ciągu jednego dnia od jej przygotowania. Pełną skuteczność produkt zaczyna wykazywać w czasie od 1 do 2 tygodni od zastosowania produktu.

TATHRIN EC w rozcieńczeniu użytkowym nie pieni się, łatwo i szybko tworzy emulsję i w normalnych warunkach nie plami powierzchni (zaleca się wykonanie wstępnego testu kompatybilności, zwłaszcza na przedmiotach i powierzchniach z materiałów szlachetnych, aby sprawdzić, czy nie powstają plamy ani aureole).

DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO

Dane techniczne:

Dystrybutor: NewPest

Nr pozwolenia: PL/2023/0620/MR

Substancje czynne: Cypermetryna 5,00 %, Imidachlopryd 2,00 %

Zawartość opakowania: 1L

Karton zbiorczy: 12 szt.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Cechy

Cechy produktu
Producent: NewPest

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Dostawa kurierem : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Paczkomat® InPost 24/7 : od 15,00 zł