Zestaw do zwalczania pluskwy na pluskwy

Indeks katalogowy: KAT00607

Diptron 100ml, Adefekt 100ml, opryskiwacz 3L, maseczka, kombinezon, rękawiczki
 • Dostępność: Mało
 • Dostawa: od 15,00 zł (Paczkomat® InPost 24/7)
199,00 zł brutto / szt. 161,79 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Zwalcz pluskwy sam!

W skład zestawu do zwalczania pluskwy wchodzą:

 • środek owadobójczy Diptron 100 ml
 • adiuwant AdEfekt
 • opryskiwacz 3 L
 • maseczka z filtrem
 • kombinezon 
 • rękawiczki

Do każdego zestawu dołączona jest instrukcja przygotowania się do zabiegu, przygotowania oprysku i cenne informacje na temat skutecznego zwalczenia pluskwy.

 

Diptron 100ml:

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 6660/16

Produkt owadobójczy wykazuje działanie wobec owadów latajacych tj. much domowych, komarów, os oraz owadów biegajacych / pełzajacych: pluskiew, karaczanów, mrówek, pcheł i pajaków. Działa kontaktowo i żołądkowo.

Dawkowanie: rozcieńczenie 1,4% w wodzie.

Produkt DIPTRON stosowany w rozcieńczeniu 1,4% oraz ilości 50 ml/m2 poprzez natryskiwanie na powierzchnie w postaci sprayu o działaniu rezydualnym wykazał:

 • Skuteczność owadobójczą przy szybkim porażeniu i całkowitej śmiertelności.
 • Skuteczność trwającą co najmniej 12 tygodni po zabiegu na materiałach porowatych i nieporowatych (Płytki ceramiczne+ beton)

Wobec następujących szkodników:

 • Owady latające: Musca domestica (mucha domowa), Aedes aegypti (komar Aedes aegypti), Culex pipiens (komar pospolity), Vespula vulgaris (osa).
 • Owady biegajace: Cimex lectularius (pluskwa)Blattella germanica (Karaczan prusak), Blatta orientalis (karaczan wschodni), Lasius niger (hurtnica pospolita), Ctenocephalides felis (pchła)
 • Pająki: Tegenaria domestica (kątnik domowy).

Dane techniczne:

Producent: Quimica de Munguia S. A.

Nr pozwolenia: 6660/16

Substancja czynna: etofenproks 10 g/100g, PBO 20 g/100g

Zawartość opakowania: 100 ml

 

AdEfekt 100ml:

to wielofunkcyjny adiuwant w formie płynu, kompatybilny z roztworami roboczymi produktów biobójczych w formie koncentratu, m.in. tych, które posiadają w składzie substancje aktywne z grupy pyretroidów.

Produkt obniża napięcie powierzchniowe stosowanych cieczy roboczych, dzięki czemu zwiększa przyczepność i dokładność pokrycia opryskiwanej powierzchni, jak również zapobiega zmywaniu cieczy przez deszcz, znoszenie przez wiatr i ograniczenie strat podczas niekorzystnych warunków pogodowych w przypadku stosowania na zewnątrz.

Preparat posiada również właściwości antytranspiracyjne – ogranicza parowanie cieczy z opryskanych powierzchni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki temu przedłuża i wzmacnia skuteczność działania danego środka biobójczego.

Zaleca się użycie AdEfekt z preparatami biobójczymi stosowanymi jako insektycydy, repelenty, środki grzybobójcze do konserwacji konstrukcji murowanych, dezynfektanty (stosowane wyłącznie do dezynfekcji powierzchni). Starannie dobrany skład, zapewnia wysoką jakość i skuteczność działania. AdEfekt polecany jest również jako preparat wspomagający proces zamgławiania na zimno – znacznie poprawia skuteczność zabiegu.

Zalecana dawka: Oprysk: 50 ml preparatu / 10 l cieczy użytkowej. Zamgławianie na zimno: 100 ml preparatu / 10 l cieczy.

Przed użyciem wstrząsnąć zawartością opakowania. Odmierzoną ilość AdEfekt wlać do zbiornika opryskiwacza z wcześniej sporządzoną cieczą użytkową danego preparatu i następnie wymieszać. Ciecz użytkową danego preparatu przygotować zgodnie z obowiązującą instrukcją stosowania tego preparatu biobójczego, zachowując jednocześnie wszelkie środki ostrożności zawarte w jego etykiecie. Sporządzoną mieszaninę należy zużyć w ciągu 24 godz. Opróżnione opakowanie przepłukać wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową danego preparatu. Po pracy aparaturę dokładnie wymyć.

Skład: mieszanina anionowych i niejonowych środków powierzchniowo-czynnych.

 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Dostawa kurierem : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Paczkomat® InPost 24/7 : od 15,00 zł